Ищем натуральную красоту
menu

Правила

Офіційні правила проведення Конкурсів

 

Спецпроекту з ТМ «Чиста Лінія» (Чиста Лінія) (Фотоконкурс «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина», Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію» та Тест-гри «Твій квітковий настрій») (надалі – Правила)

1. Загальні положення

1.1. Замовником Конкурсу є ТОВ «Юнілівер Україна», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 27-Т, літера А; код ЄДРПОУ: 25641220 

1.2. Партнером Фотоконкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина», Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію» та Тест-гри «Твій квітковий настрій» (надалі-Акція, Конкурс) -  є ТОВ «Едіпресс Україна» , що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Ділова 5, корпус 10А ; код ЄДРПОУ 31057188

1.3. Виконавцем Конкурсу є ТОВ «Інішейтів», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. М.     Пимоненка, 13, корп 4.; код ЄДРПОУ 34356486

1.4. Акція проводитьсяз 09.10.2017 по 11.12.2017 включно (надалі – Період/строк проведення Акції).

1.5. Акція проводитьсяа всій території України, за виключенням території АР Крим і міста Севастопіль, в зв’язку із прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях України» від 15.04.2014, № 1207-VI та тимчасово окупованих територій України, виключно із міркувань безпеки мешканців цих регіонів.

 

2. Учасники Конкурсу.

2.1. В Конкурсах можуть брати участь особи жіночої статі віком 18-45 років, дієздатні повнолітні громадянки України, які є зареєстрованими користувачами сайту natural.edinstvennaya.ua та https://www.facebook.com/edinstvennaya.ua, (надалі – сайт) при наявності паспорта та ідентифікаційного коду, що посвідчує їхню особу та які виконали всі умови цих Правил.

2.2. В Конкурсі не мають права приймати участі:

- Співробітники Замовника, Парнера, Виконавця  та / або інших компаній, які беруть участь в організації конкурсу, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).

- Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.

2.3. Конкурс проводиться на території України *, в мережі Інтернет.

* За винятком території Автономної Республіки Крим, а також  тимчасово окупованих територій України.

2.4. Учасник який бере участь у Конкурсі, погоджується та надає Партнеру, Замовнику та Виконавцю конкурсу свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних, що можуть бути зазначені під час участі у конкурсі. Обробка персональних даних включає в себе будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених персональних даних. Приймаючи участь у Конкурсі та надаючи згоду, учасник Конкурсу визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та зрозумілі, а також не вимагає здійснення  Виконавцем, Партнером або Замовником Конкурсу повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

2.5. Беручи участь в Конкурсі, всі учасники погоджуються з даними правилами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального підтвердження процедури отримання подарунків.

 

3. Умови участі в Конкурсі «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина»

3.1. Для участі в конкурсі «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина» будь-якій особі, яка відповідає вимогам п. 2.1 цих Правил необхідно  в період, зазначений п. 1.4. Правил:

- купити будь-яку продукцію торгової марки «Чиста Лінія» (Чиста Лінія) в будь-якому магазині EVA та зберегти чек на цю покупку. Наявність чеку – необхідна умова для отримання подарунку. 

- загрузити на сайт конкурсу  natural.edinstvennaya.ua своє портретне фото, яке відповідає темі «Натуральна краса» та вимогам, зазначеним у п. 3.1. цих Правил.

3.1. Формат та розмір світлин необхідних для загрузки  на сайт  natural.edinstvennaya.ua має відповідати- jpg, розмір – до 1,5 МБ.  Всі фото проходят обов’язкову премодерацію. Премодерацію конкурсу здійснює редакція сайту  natural.edinstvennaya.ua Час премодерації – до 3 годин в робочі дні. Премодерація не проводиться у вихідні та святкові дні. Світлини, що не відповідають  вимогам п. 3.1. цих Правил, не проходять премодерацію. 

3.2. Учасник Конкурсу, що розміщує світлину на сайті гарантує, що є автором цього фото, погоджується з умовами Конкурсу та підтверджує, що розміщене фото на сайті знаходиться за його згодою. Учасник гарантує достовірність наданих ним даних і розміщених ним світлин. Учасник Конкурсу несе відповідальність за достовірність вказаних ним даних та правомірність використання ним фото. Кожний учасник може загрузити на сайт  natural.edinstvennaya.ua не більше 3-х світлин за весь період проведення конкурсу при наявності одного чека.

3.3. Розміщення світлин на сайті сприймається як згода на безстрокову публічну демонстрацію фото на сайті, а також на можливу публікацію в матеріалах, які мають відношення до конкурсу, зокрема в Інтернеті і печатних ЗМІ. Особа, що приймає участь у конкурсі, надсилаючи (передаючи) свої світлини на конкурс, дає згоду на вільне, без узгодження, безоплатне використання Замовником, Партнеромта Виконавцем конкурсу цих фото в розробках, макетах, сюжетах, поліграфічних матеріалах, інформаційних носіях, тощо, в тому числі з комерційною метою. Особа, що приймає участь в конкурсі, надсилаючи (передаючи) свої світлини на конкурс надає згоду Виконавцю та Партнеру конкурсу залишити світлини у своєму вільному володінні та використанні без зобов’язань щодо їх повернення у будь-якому формі автору. Сплату авторської винагороди не передбачено.

3.4. В разі перемоги у Конкурсі, учасник погоджується з тим, що його персональні дані (ПІБ, місце проживання,  e-mail, фото) можуть бути опубліковані та використані сайтом Замовником та Партнером конкурсу з комерційною метою.

3.5. Порушення учасником Конкурсу Правил проведення Конкурсу автоматично позбавляє його статусу учасника. Будь-які претензії порушників вважаються безпідставними та не підлягають розгляду.

3.6. Для участі в БЬЮТІ-ГРІ «Люблю Чисту Лінію» та розіграші продукції ТМ «Чиста Лінія»(Чиста Лінія) учасниці необхідно на сайті http://natural.edinstvennaya.ua/ в період з 09.10.2017 по 12.11.2017:

- Відповісти на 5 запитань щодо типу шкіри, волосся та своїх бьюті-звичках

- Отримати результат з оптимальним вибором продукції ТМ «Чиста Лінія»(Чиста Лінія) , котрі підходять за віком, типом шкіри, волосся, тощо.

- Поділитись результатом з хештегом #люблю_чистую_линию на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Фейсбук або Інстаграм.При цьому Учасник повинен бути зареєстрованим користувачем мережі Фейсбук та сторінка Учасника повинна бути у відкритому доступі.

- Очікувати розіграшу продукції ТМ «Чиста Лінія»(Чиста Лінія)

3.7. Для участі в Тест-грі «Твій квітковий настрій» необхідно на сайті http://natural.edinstvennaya.ua/ в період з 13.11.2017 р. по 11.12.2017 р.:

- Пройти тест, обираючи з декількох запропонованих квіткових фото

- Отримати результат свого квіткового настрою з порадою від ТМ «Чиста Лінія» (Чиста Лінія)

* Поділитись результатом з хештегом #люблю_чистую_линию на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Фейсбук або Інстаграм. При цьому Учасник повинен бути зареєстрованим користувачем мережі Фейсбук та Інстраграм та сторінка Учасника повинна бути у відкритому доступі

- Очікувати розіграшу продукції ТМ «Чиста Лінія» (Чиста Лінія)

4. Визначення Переможців Конкурсу та Подарунки Конкурсу:

 

4.1. Визначення переможців Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина»» проходить у 9 етапів:

1 період з 09.10.17 по 15.10.17 (публікація 5 (п’яти) переможців 1-го тижня Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина» відбувається 16.10.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

2 період  з 16.10.17 по 22.10.17 (публікація 5 (п’яти) переможців 2-го тижня Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина» відбувається 23.10.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

3 період з 23.10.17 по 29.10.17 (публікація 5 (п’яти) переможців 3-го тижня Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина»  відбувається 30.10.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

4 період з 30.10.17 по 05.11.17 (публікація 5 (п’яти) переможців 4-го тижня Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина»відбувається 06.11.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

5 період з 06.11 17 по 12.11.17 (публікація 5 (п’яти) переможців 5-го тижня Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина» відбувається 13.11.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

6 період з 13.11.17 по 19.11.17 (публікація 5 (п’яти)  переможців 6-го тижня Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина» відбувається 20.11.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

7 період з 20.11.17 по 26.11.17 (публікація 5 (п’яти) переможців 7-го тижня Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина»  відбувається 27.11.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

8 період з 27.11.17 по 03.12.17 (публікація 5 (п’яти)  переможців 8-го тижня «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина»  відбувається 04.12.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

9 період з 04.12.17 по 11.12.17 (публікація 5 (п’яти) переможців 9-го тижня «Стань дівчиною з обкладинки журнала «Полина» відбувається 11.12.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

4.2. Партнер методом редакційного голосування  визначає 5 (п’ять) переможців тижня (етапа)  фотоконкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журналу «Полина»  (45 переможців за весь період проекту) поміж усіх учасниць, фото яких найбільш максимально відповідають темі конкурсу.

Під редакційним голосуванням мається на увазі відбір редакторами та дизайнерами журналу учасниць конкурсу, які за зовнішніми даними можуть претендувати на розміщення фото на обкладинці журналу «Полина».

4.3. 12.12.17 (до 19:00)  Представник Замовника Конкурсу визначить 3 (трьох) переможниць-фіналісток і розподілить між ними 1-ше, 2-ге і 3-тє місця  фотоконкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журналу «Полина» з-поміж всіх учасниць, які є щотижневими переможницями.

4.4. 16.10.17, 23.10.17, 30.10.17, 06.11.17, 13.11.17 Партнер визначить 7 (сім) переможниць  Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію»   (35 переможниць за увесь період проекту ) з-поміж всіх учасниць, які виконали всі умови участь у Бьюті-грі   шляхом random.org..
1 період з 09.10.17 по 15.10.17 (публікація 7 (семи) переможців 1-го тижня Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію» відбувається 16.10.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

2 період  16.10.17 по 22.10.17  17 (публікація 7 (семи) переможців 2-го тижня Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію» відбувається 23.10.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

3 період з 23.10.17 по 29.10.17 (публікація 7 (семи)  переможців 3-го тижня Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію»  відбувається 30.10.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

4 період з 30.10.17 по 05.11.17 (публікація 7 (семи)  переможців 4-го Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію»    відбувається 06.11.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

5 період з 06.11.17 по 12.11.17 (публікація 7 (семи)  переможців 5-го тижня Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію»    відбувається 13.11.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/) 

 

 

4.5. Партнер визначить 7 (сім) переможниць  Тест-гри «Твій квітковий настрій»   (28 переможниць за увесь період проекту ) з-поміж всіх учасниць, які виконали всі умови участі у Тест-грі шляхом random.org.

1 період з 13.11.17 по 19.11.17 (публікація 7 (семи) переможців 1-го Тест-гри «Твій квітковий настрій»  відбувається 20.11.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

2 період з 20.11.17 по 26.11.17 (публікація 7 (семи) переможців 1-го Тест-гри «Твій квітковий настрій»  відбувається 27.11.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

3 період з 27.11.17 по 03.12.17 (публікація 7 (семи))  переможців 3-го Тест-гри «Твій квітковий настрій»  відбувається 04.12.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

4  період з 04.12.17 по 11.12.17 (публікація 7 (семи) переможців 4-го тижня Тест-гри «Твій квітковий настрій»   відбувається 12.12.17 о18.00 на сайті natural.edinstvennaya.ua/)   

4.6. Щотижня (16.10.17, 23.10.17, 30.10.17, 06.11.17, 13.11.17, 20.11.17, 27.11.17, 04.12.17, 12.12.17) будуть вібрані 5 переможниці тижня фотоконкурсу «Стать дівчиною з обкладинки журналу «Полина», серед них будуть розіграні 5 наборів від Замовника конкурсу. Усього в Конкурсі «Стать дівчиною з обкладинки журналу «Полина» буде визначено 45 (сорок п’ять) переможниць тижня. Кожна переможниця отримає 1 (один)«Подарунковий набір 1», до якого входять: 1)Крем-гель для обличчя Чиста Лінія «Ідеальна  шкіра» 45мл, 2) Нічний  крем-сон для обличчя Чиста Лінія «Ідеальна шкіра» для всіх типів шкіри 45мл, 3) Шампунь Чиста Лінія  «Кропива» 250мл, 4) Чиста Лінія Бальзам-ополіскувач «Кропива» 230мл, 5) Чиста Лінія Фітодезодорант «Захист для ніжної шкіри», 6) Чиста Лінія Крем для рук «Сік алое» 75мл, 7) Молочко для зняття макіяжу в душі, 8) Чиста Лінія «Лосьйон-тонік Вітамінний»  100 мл, 9) Сумка від Чиста Лінія 10) Рушник від  Чиста Лінія.

4.7. 12.12.17 будуть розіграні подарунки для трьох фіналисток Конкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журналу «Полина»:

4.7.1. Переможниця-фіналістка за перше місце отримає – можливість стати обличчям обкладинки журнала «Полина» + «Подарунковий набір  » від Замовника конкурсу від ТМ «Чиста Лінія» (Чиста Лінія), до яких входять:1)  Набір Чиста Лінія обєм та сила  250+230+75мл, 2) Набір Чиста Лінія ніжне очищення 100+50 мл, 3) набір Чиста Лінія ідеальна шкіра  40+40 мл, 4) Набір Чиста Лінія  Фітоколаген (45+20+100 мл), 5) Сумка Чиста Лінія 6) Рушник  Чиста Лінія.

4.7.2. Переможниця-фіналістка за друге місце отримає – «Подарунковий набір  » від Замовника конкурсу від ТМ «Чиста Лінія» (Чиста Лінія). Набір  див п. 4.7.1.

4.7.3. Переможниця-фіналістка за третє місце отримає – «Подарунковий набір  » від Замовника конкурсу від ТМ «Чиста Лінія» (Чиста Лінія). Набір див п. 4.7.1.

5.2. Бьюті-гра «Люблю Чисту Лінію».

Щотижня 16.10.17, 23.10.17, 30.10.17, 06.11.17, 13.11.17 буде розіграно 7 наборів від Замовника конкурсу. Усього буде розіграно 35 (тридцять п’ять) наборів. Кожна переможниця отримає 1 (один) «Подарунковий набір 3», до якого входять: 1) Крем-гель для обличчя Чиста Лінія «Ідеальна  шкіра» 45мл або Крем-мус для обличчя Чиста Лінія «Ідеальна шкіра» для сухої та чутливої шкіри 45 мл ( на вибір) 2) Нічний  крем-сон для обличчя Чиста Лінія «Ідеальна шкіра» для всіх типів шкіри 45мл, 3) Шампунь Чиста Лінія  «Кропива» 250мл, 4) Чиста Лінія Бальзам-ополіскувач «Кропива» 230мл, 5) Чиста Лінія Фітодезодорант «Захист для ніжної шкіри», або Чиста Лінія Фітодез 150 мл 6) Чиста Лінія Крем для рук та нігтів «Ромашка» 75мл або  Чиста Лінія Крем для рук та нігтів «Алоє» 75мл, 7) Молочко для зняття макіяжу в душі, 8) Чиста Лінія «Лосьйон-тонік Вітамінний»  100 мл, або Чиста Лінія міцелярна вода 3 в 1 ,100 мл. 9) Сумка Чиста Лінія 10) Рушник Чиста Лінія.

5.3. Тест-гра «Твій квітковий настрій».

Щотижня  20.11.17, 27.11.17, 04.12.17, 11.12.2017 за допомогою сервісу random.org буде розіграно 7 наборів від Замовника конкурсу. Усього буде розіграно 28 (двадцять вісім) наборів. Кожна переможниця отримає 1 (один) «Подарунковий набір 4», до якого входить:  1) Крем-гель для обличчя Чиста Лінія «Ідеальна  шкіра» 45мл або Крем-мус для обличчя Чиста Лінія «Ідеальна шкіра» для сухої та чутливої шкіри 45 мл ( на вибір) 2) Нічний  крем-сон для обличчя Чиста Лінія «Ідеальна шкіра» для всіх типів шкіри 45мл, 3) Шампунь Чиста Лінія  «Кропива» 250мл», 4) Чиста Лінія Бальзам-ополіскувач «Кропива» 230мл, 5) Чиста Лінія Фітодезодорант «Захист для ніжної шкіри», або Чиста Лінія Фітодез 150 мл 6) Чиста Лінія Крем для рук та нігтів «Ромашка» 75мл або  Чиста Лінія Крем для рук та нігтів «Алоє» 75мл, 7) Молочко для зняття макіяжу в душі, 8) Чиста Лінія «Лосьйон-тонік Вітамінний»  100 мл, або Чиста Лінія міцелярна вода 3 в 1 ,100 мл. 9) Сумка Чиста Лінія 10) Рушник Чиста Лінія.

5.4. Партнер Конкурсу протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення конкурсу, зв'яжеться з переможцями, використовуючи дані, вказані при реєстрації на сайт  natural.edinstvennaya.ua , і надасть інструкції для отримання Подарунку. На електронну пошту Elena.Latyntseva@edipresse.ua переможець зобовязнений надіслати копії першої, другої сторінки паспорта та сторінки з реєстрацією паспорту громадянина України, копію ідентифікаційного коду. Для переможців фотоконкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журналу «Полина» - копію чека на покупку продукції ТМ «Чиста Лінія»(Чиста Лінія) в мережі EVA в період акції.

5.5. Партнер та/або Виконавець проекту не сплачує за проїзд та проживання іногородній переможниці.

5.6. Партнер та/або Виконавець мають право відмовити переможцю Конкурсу в отриманні Подарунка, якщо протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення Конкурсу Виконавець, та / або Партнер не може зв'язатися з переможцем з незалежних від Виконавця, та / або Партнера причин (відсутність зв'язку, недостовірні контактні дані та ін.) та/або якщо переможець Конкурсу не надасть копії необхідних документів для отримання подарунку.

5.6.1. Копії необхідних документів для отримання подарунків (перелік)
1. Копії першої, другої сторінки паспорта та сторінки з реєстрацією паспорту громадянина України.

2.  копію ідентифікаційного коду.

3. Для переможців фотоконкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журналу «Полина» - копію чека на покупку продукції ТМ «Чиста Лінія»(Чиста Лінія) в мережі EVA в період Акції.

5.7. Заміна подарунка грошовим еквівалентом не допускається для всіх переможниць фотоконкурсу «Стань дівчиною з обкладинки журналу «Полина», Бьюті-гри «Люблю Чисту Лінію», Теста-гри «Твій квітковий настрій».Терміни надання подарунків переможцям Протягом 2 місяців з моменту закінчення проведення конкурсу за умови виконання цих правил.

5.8. Відправка подарунків переможцям конкурсу здійснюється за допомогою поштового сервісу «Укрпошта» за рахунок Виконавця конкурсу. Виконавець та/або Партнер конкурсу не несуть відповідальність за крадіжку або пошкодження подарунка, відправленого за допомогою поштового сервісу, з моменту передачі подарунка співробітнику поштової служби. Виконавець та/або Партнер також не несуть відповідальність за перебої або затримки в доставці подарунка.

5.9. Формування фонду Подарунків, вручення Подарунків переможцям Конкурсу здійснює Виконавець.

5.10. Подарунок вважається переданим, а зобов’язання Виконавця з передачі Подарунку за цими Правилами вважаються виконаними з моменту відправки Виконавцем Подарунку на адресу, зазначену Переможцем для отримання ним такого подарунку.

5.11. У разі зазначення переможцем неправильних / некоректних даних для відправки подарунка – Виконавець та/або Партнер конкурсу не несуть відповідальність за неможливість отримання подарунка Переможцем.

5.12. У разі якщо переможець відмовляється від отримання подарунка, або порушує умови цих Правил, або за наявності обставин, вказаних в п. 5.7. Правил, Партнер та/або Виконавець конкурсу має право поступити з подарунком на свій розсуд.

5.13. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Подарунку іншій особі не допускається.

5.14. Виконавець та/або Партнер Конкурсу не відповідає за будь-які витрати Учасника Конкурсу, пов'язані з отриманням Подарунку.

5.15. Виконавець та/або Партнер Конкурсу не несуть відповідальності за подальше використання вручених подарунків Учасниками Конкурсу після їх отримання та за неможливість Учасників Конкурсу використовувати подарунки з причин, які не залежать від Виконавця та/або Партнера Конкурсу.

5.16. Виконавець та/або Партнер Конкурсу не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Учасником Конкурсу внаслідок використання ним Подарунку чи участі в Конкурсі.

5.17. У випадку, якщо Учасник Конкурсу, який має право на отримання подарунку, з незалежних від Виконавця та/або Партнера Конкурсу причин не має можливості його отримати, Учасник Конкурсу не має права на передоручення на отримання подарунку третій особі та на отримання від Виконавця та/або Партнера Конкурсу будь-якої компенсації.

5.18. Відповідальність Виконавця та/або Партнера Конкурсу не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, вказаних у цих Правилах.

5.19. Результати Конкурсу є остаточними та не підлягають оскарженню та перегляду.

5.20. Податковим агентом зі плати ПДФО та інших податків, воєнного збору відповідно до вимог діючого податкового законодавства є Виконавець.

 

6. Інші умови

6.1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу відповідно до вимог законодавства України.

6.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним або невідповідним вимогам законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення, а в разі неможливості подальшого дії Правил, остаточне рішення приймається Замовником Конкурсу.

6.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Замовником конкурсу протягом всього терміну проведення Конкурсу. Такі зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення на сайті natural.edinstvennaya.ua, та в групі  https://www.facebook.com/edinstvennaya.ua/, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Конкурсу.